Galéria
11.D osztály osztálykirándulása
- 2026. június 11.
A 11.D. turisztika szakirányú osztály 2026.06.11-én Budapestre kirándult.
Egy közös pizzázás után a Margit-hídon átsétálva a Margit-szigetet vettük célba. Utunkat a zenélő szökőkútnál kezdtük, megnéztük a vadaskertet, gyönyörködtünk a Nagyrét és a Rózsakert virágaiban és felkerestük a sziget középkori építészeti emlékeit. Kirándulásunkat egy hajóúttal zártuk, amely során megcsodáltuk a Duna két partján fekvő neves látnivalókat: a Parlamentet, a Budavári Palotát, a Mátyás-templomot, valamint a Gellért-hegyet a Szabadság-szoborral és a Citadellával











































































