SZC logo

Heves Vármegyei SZC Sárvári Kálmán Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

OM kód: 203035/005 | 3300 Eger, Pozsonyi u. 4-6.

Intézmény logo

Heves Vármegyei SZC Sárvári Kálmán Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

HírekKözérdekű adatokJunior étterem és tanszállóKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. márc. 14.


  • 2023/2024-es tanév eseményei

2024 PÉNZ 7

Az idei PÉNZ7 témája a hitelezés volt. A kereskedelmi munkaközösség tagjai, rendhagyó tanórákat tartott a fiataloknak, ahol ismereteket szerezhettek arról, hogy a hitelfelvételnek milyen előnyei és hátrányai vannak, hogyan lehet eligazodni a különböző hitelfajtákban, milyen feltételei vannak a hitel igénylésnek, és a hitelfelvétel folyamatába is betekintést kaptak. A diákok, online feladatmegoldással tesztelhették tudásukat.Az idei PÉNZ7 témája a hitelezés volt.

2024 PÉNZ 7

A kereskedelmi munkaközösség tagjai, rendhagyó tanórákat tartott a fiataloknak, ahol ismereteket szerezhettek arról, hogy a hitelfelvételnek milyen előnyei és hátrányai vannak, hogyan lehet eligazodni a különböző hitelfajtákban, milyen feltételei vannak a hitel igénylésnek, és a hitelfelvétel folyamatába is betekintést kaptak.

A diákok, online feladatmegoldással tesztelhették tudásukat.

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


MI és a MI digitális témahét

MI és a MI digitális témahét

Iskolánk immár nyolcadik alkalommal regisztrált és szervezett programot a Digitális Témahéten. A projekt két fordulóban és egy bónusz feladatban kínált változatos feladatokat a „MI ÉS A MI” fantázianévvel fémjelzett projektben, a mesterséges intelligencia témakörben.

2024. ápr. 17.


Belépés a munka világába előadás

Belépés a munka világába előadás

A Heves Vármegyei Kormányhivatal Foglalkoztatási, Foglalkoztatás-felügyeleti és Munkavédelmi Főosztályának szervezésében végzős diákjaink a munka világába történő belépését segítő tájékoztató előadáson vettek részt 2024.04.11-én. Köszönjük a lehetőséget

2024. ápr. 11.Partnereink

SZC logo

Heves Vármegyei SZC Sárvári Kálmán Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium


Heves Vármegyei SZC Sárvári Kálmán Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

3300 Eger, Pozsonyi u. 4-6.

Telefon: (+36) 20-858-3660

E-mail: szakkepzo@sarvarieger.hu

OM azonosító: 203035/005

Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2024/000305


2024Heves Vármegyei SZC Sárvári Kálmán Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium