SZC logo

Heves Vármegyei SZC Sárvári Kálmán Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

OM kód: 203035/005 | 3300 Eger, Pozsonyi u. 4-6.

Intézmény logo

Heves Vármegyei SZC Sárvári Kálmán Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

HírekKözérdekű adatokJunior étterem és tanszállóKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. jan. 30.


  • 2023/2024-es tanév eseményei

A HKIK Pályaválasztási rendezvényén iskolánk is jelen volt az EKKE rendezvényteremben

A HKIK Pályaválasztási rendezvényén iskolánk is jelen volt az EKKE rendezvényteremben

További képeket itt tekinthet meg a rendezvényről.

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Parasport nap

Parasport nap

Parasport Nap a Sárváriban   Iskolánk is csatlakozott 2024.02.22-én a Magyar Paralimpiai Bizottság a Fogyatékosok Országos Diák-,Verseny - és Szabadidősport Szövetsége szakmai támogatásával meghírdetett Lélekmozgató programhoz.  

2024. febr. 22.


Irány a Megyei döntő

Irány a Megyei döntő

Irány a Megyei döntő 2024.02.22-én a Dobó Istán Gimnáziumban megrendezésre került röplabda fiú "B" kategória városi döntőjében a Sárvári csapata II.helyezést ért el amellyel jogot szerzett a megyei döntőbe való szereplésre.

2024. febr. 22.


2024 PÉNZ7

2024 PÉNZ7

Európa szerte közel 30 országban egy időben zajló kezdeményezéshez, Magyarország 2024-ben immár tizedik alkalommal csatlakozik. A programsorozat célja, hogy a fiatalok tudatosabban kezeljék pénzügyeiket, megbízható forrásból származó, a hétköznapi életben is hasznosítható ismeretekhez jussanak a gazdaság és a pénzvilág működéséről. Már fiatal kortól segítse a pénzügyi ismeretekkel rendelkező, sorsát e téren is kezében tartó fogyasztó információkkal való támogatását, a figyelemfelkeltést a pénzügyi tudatosságra. Az idei pénz7 témája: Döntsünk okosan a hitelekről Ennek keretében a tanulók olyan kérdésekre kapnak választ: hogyan lehet forrást teremteni céljaink eléréséhez a hitelfelvételnek milyen előnyei és hátrányai vannak hogyan lehet eligazodni a különböző hitelfajtákban mit jelent a tudatos hitelfelvétel.

2024. febr. 22.Partnereink

SZC logo

Heves Vármegyei SZC Sárvári Kálmán Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium


Heves Vármegyei SZC Sárvári Kálmán Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

3300 Eger, Pozsonyi u. 4-6.

Telefon: (+36) 20-858-3660

E-mail: szakkepzo@sarvarieger.hu

OM azonosító: 203035/005


2024Heves Vármegyei SZC Sárvári Kálmán Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium