SZC logo

Heves Vármegyei SZC Sárvári Kálmán Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

OM kód: 203035/005 | 3300 Eger, Pozsonyi u. 4-6.

Intézmény logo

Heves Vármegyei SZC Sárvári Kálmán Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

HírekKözérdekű adatokJunior étterem és tanszállóKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. márc. 13.


  • 2023/2024-es tanév eseményei

II. Rákóczi Ferenc koszorúzás

II. Rákóczi Ferenc fejedelem Egerbe érkezésének 310. évfordulója alkalmából kollégistáink együtt koszorúzták meg a nagyságos fejedelem egri köztéri szobrát a Rákóczi Szövetség egri tagszervezeteivel, a Cifra Hóstyai Kultúrkör és az Eventus Művészeti Szakgimnázium szervezésében. Ünnepi köszöntőt mondott a Rákóczi Szövetség városi szervezete részéről Sajtos Attila, elnök, valamint történelmi áttekintést adott a korszakról és a fejedelem egri vonatkozásairól Ringert Csaba, a Dobó István Vármúzeum igazgatója. Az ünnepségen kuruc dalokból álló dalcsokorral fellépett az Egri Fertálymesteri Testület férfikara.

II. Rákóczi Ferenc koszorúzás

II. Rákóczi Ferenc fejedelem Egerbe érkezésének 310. évfordulója alkalmából kollégistáink együtt koszorúzták meg a nagyságos fejedelem egri köztéri szobrát a Rákóczi Szövetség egri tagszervezeteivel, a Cifra Hóstyai Kultúrkör és az Eventus Művészeti Szakgimnázium szervezésében. Ünnepi köszöntőt mondott a Rákóczi Szövetség városi szervezete részéről Sajtos Attila, elnök, valamint történelmi áttekintést adott a korszakról és a fejedelem egri vonatkozásairól Ringert Csaba, a Dobó István Vármúzeum igazgatója. Az ünnepségen kuruc dalokból álló dalcsokorral fellépett az Egri Fertálymesteri Testület férfikara.

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


MI és a MI digitális témahét

MI és a MI digitális témahét

Iskolánk immár nyolcadik alkalommal regisztrált és szervezett programot a Digitális Témahéten. A projekt két fordulóban és egy bónusz feladatban kínált változatos feladatokat a „MI ÉS A MI” fantázianévvel fémjelzett projektben, a mesterséges intelligencia témakörben.

2024. ápr. 17.


Belépés a munka világába előadás

Belépés a munka világába előadás

A Heves Vármegyei Kormányhivatal Foglalkoztatási, Foglalkoztatás-felügyeleti és Munkavédelmi Főosztályának szervezésében végzős diákjaink a munka világába történő belépését segítő tájékoztató előadáson vettek részt 2024.04.11-én. Köszönjük a lehetőséget

2024. ápr. 11.Partnereink

SZC logo

Heves Vármegyei SZC Sárvári Kálmán Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium


Heves Vármegyei SZC Sárvári Kálmán Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium

3300 Eger, Pozsonyi u. 4-6.

Telefon: (+36) 20-858-3660

E-mail: szakkepzo@sarvarieger.hu

OM azonosító: 203035/005

Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2024/000305


2024Heves Vármegyei SZC Sárvári Kálmán Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium